O nas

Mikopol to firma z wieloletnim doświadczeniem w zakresie druku offsetowego oraz produkcji opakowań z kartonu i tektury. Rzetelna praca poparta specjalistyczną wiedzą oraz bogaty park maszynowy, pozwalają osiągnąć rezultaty na najwyższym światowym poziomie.

Nasze zaplecze technologiczne pozwala na stworzenie różnorodnych form drukowanych oraz zindywidualizowanych opakowań. Możemy poszczycić się możliwością druku offsetowego do formatu B1 oraz zastosowaniem najnowszej technologii naświetlania CTP, dzięki czemu otrzymujemy doskonały efekt końcowy oraz skracamy czas przygotowania do druku.

Opakowania wytwarzane są przy wykorzystaniu nowoczesnych maszyn, co umożliwia nam produkcję wielkoseryjną, jak i realizację krótkich serii opakowań o dowolnych wymiarach, bez konieczności wykonywania wykrojników. Posiadamy również urządzenia i narzędzia (klisze, wykrojniki) najlepszych producentów, co w połączeniu z wykwalifikowaną kadrą pracowniczą umożliwia wykonanie każdego typu opakowania oraz jego wyposażenia.

Wychodząc na przeciw potrzebom naszych klientów, wprowadziliśmy możliwość zamawiania małych nakładów, a dla stałych odbiorców prowadzimy stany magazynowe.

Wypracowana przez lata znakomita renoma firmy Mikopol opiera się na trzech filarach: rzetelności, punktualności i poufności danych. Wielką wagę przywiązujemy do procesu kontroli każdego zamówienia. Na bieżąco wyjaśniamy wszystkie wątpliwości, dzięki czemu dostarczane produkty oraz usługi są dobrze wykonane. Potwierdzeniem dbałości o najwyższą jakość jest wprowadzony szereg nowoczesnych rozwiązań spedycyjno-logistycznych jak np. wysyłka materiałów według rozdzielnika do odbiorców w kraju i za granicą.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Do góry